ZAKRES USŁUG PRACOWNI

 

PROJEKT KONCEPCYJNY

 

W usłudze otrzymają Państwo rozplanowanie rzutów pomieszczeń, dobór materiałów i kolorystkę oraz foto realistyczną wizualizację trójwymiarową.

 

PROJEKT WYKONAWCZY

 

Jest to PEŁNY PROJEKT wnętrza, od rzutów funkcjonalnych poprzez wizualizacje, widoki ścian (2d), rozplanowanie przyłączy elektrycznych i wodnokanalizacyjnych. Dobór oświetlenia, mebli, farb, podłóg itd. oraz spis materiałów wykończeniowych użytych w projekcie wraz z ceną i ilościami. Usługa obejmuje także pomoc w zakupach (2h w cenie), pracę z katalogami oraz dyspozycyjność mailową i telefoniczną.

 

NADZÓR AUTORSKI

 

Usługa ta polega na SPRAWDZENIU ZGODNOŚCI REALIZACJI Z DOSTARCZONYM PROJEKTEM. Pomoc w rozwiązywaniu problemów, które pojawią się w trakcie realizacji projektu. Dokonywanie drobnych zmian w Projekcie. Udzielaniu wykonawcy wszelkich niezbędnych wyjaśnień wynikających z tematów zawartych w Projekcie.

 

KONSULTACJE

 

Porady dotyczące aranżacji wnętrz, odpowiedzi na pytania dotyczące wystroju i projektowania wnętrz.

 

PROJEKTOWANIE MEBLI

 

Personalizacja mebli, ergonomia i przystosowanie bezpośrednio pod indywidualne preferencje Klienta.

 

ARANŻACJA POKOI DZIECIĘCYCH

 

W domach i mieszkaniach pokoje dziecięce są urządzane częściej niż inne wnętrza. W ramach usługi możliwy jest dobór kolorystyki i rodzaju ścian, podłóg, oświetlenia, dywanów, odpowiednich mebli – gotowych lub specjalnie zaprojektowanych. Projekt dopasowany do zainteresowań dziecka.

 

HOME STAGING

Przygotowanie nieruchomości do korzystniejszej sprzedaży lub wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

design by IHPweb 2017